Tirana Flower

Na Kontakto

Rreth Nesh

Tirana Flowers është nje biznes me përvoje shumë vjecare në treg, në zemrën e qytetit të Tiranës. Dyqani jonë ofron shërbime me lule naturale në raste të ndryshme të jetës tuaj. Tek ne do të gjeni mundësi për të arreduar ambjentin e dasmës, dekorimin e makinës dhe buqetën e ëndëruar në ditën e dasmës tuaj, përvec këtyre shërbimeve tek ne do të gjeni kompozime, buqeta, shporta për ditën tuaj më të rëndesishme. Ofrojmë dhe dërgesa në adresat e kërkuara. JU MIREPRESIM!

PRODUKTE

galeria

KONTAKT

Adresa 1: Rr. Sulejman Delvina Kryqezimi Komuna e Parisit pallati 42.
Adresa 2: Kombinat Fabrika e qelqit pallati 62

  • +355 68 63 41 608 +355 4 22 46 559
  • info@tiranaflower.al